метизная компания

У Сумах додали рейси тролейбусів до вул. Прикордонна

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомив під час апаратної наради начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко, минулого тижня у Сумах тривали перевірки роботи громадського транспорту на міських маршрутах.

У вівторок, 2 серпня, контролювали міський пасажирський автомобільний транспорт по вул. Металургів у напрямку середмістя. На маршруті № 19 виявили автобуси, що працюють без дозвільних документів. Інформацію передано до відповідних контролюючих органів. У середу, 3 серпня, перевірили роботу міського пасажирського транспорту у вечірній час по вул. Петропавлівська.

Зафіксовано відсутність автобусів за маршрутами № 1, № 15, № 52 (ТОВ «Сумипастранс»). За результатами перевірок складено акти та направлено перевізникам для усунення недоліків.

КП «Електроавтотранс»  поступово збільшує кількість комунального транспорту на маршрутах міста. Так, у понеділок, 8 серпня, додано рейси тролейбусів до вул. Прикордонна.

Загалом наразі функціонують 16 тролейбусних маршрутів, за якими курсують 33 одиниці електротранспорту, та вісім автобусних маршрутів, які обслуговують 13 одиниць. Також опрацьовується питання щодо збільшення кількості випуску тролейбусів. Протягом цього тижня проходитиме посилений контроль оплати проїзду в комунальному транспорті.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: