метизная компания

У Сумах планують внести зміни до схеми руху міського пасажирського транспорту

Транспорт | 16:31, 10.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відбулося чергове засідання комісії, створеної з метою координації роботи міського пасажирського транспорту.

На засіданні розглядали питання незадовільної роботи деяких маршрутів, дублювання маршрутів, пропозиції перевізників стосовно внесення змін до існуючої схеми руху та інші питання роботи пасажирського транспорту.

Начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко довів до відома присутніх, що існуюча схема руху була розроблена у 2008 році, а у 2016 році – скорегована. Відтоді відбулись значні зміни в структурі потреб населення на перевезення громадським транспортом, що обумовлено впливом на життя мешканців Сумської міської територіальної громади низки чинників, у тому числі реформи децентралізації, пандемії COVID–19 тощо. Для формування найбільш ефективної та функціональної схеми пасажирського руху міста співробітники відділу опрацьовують пропозиції, що надходять від мешканців громади та перевізників, проводять консультації з розробником маршрутної мережі – Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом.

Для забезпечення ефективної роботи маршрутної мережі в подальшому заплановано проведення обстеження пасажиропотоку з розробкою сценарію транспортної моделі та внесення змін до схеми руху міського пасажирського транспорту.

За підсумками обговорення, комісія вирішила взяти інформацію до відома та рекомендувати відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг при підготовці відповідного проєкту рішення врахувати надані пропозиції.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: