метизная компания

У Сумах продовжують інспектувати маршрутки: складено один протокол

Транспорт | 09:30, 22.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг почав посилено перевіряти приватний громадський транспорт на предмет дотримання належного санітарно-технічного стану за дорученням міського голови Олександра Лисенка. Сьогодні, 22-го лютого начальник відділу Сергій Яковенко розповів про проведену перевірку та її результати.

“За період з 15-го по 19-е лютого ченами тимчасової комісії з контролю за проведенням деінфекації міського пасажирського транспорту проведені контрольні перевірки на дотримання перевізниками вимог карантинних обмежень на базах ФОП “Масюк” та ТОВ “АТП 1054″. Також був здійснений контроль проведення дезінфекації міського пасажирського транспорту на маршрутах  №2, №6, №16, №19, №20 та №52. Усього перевірено 45 автобусів. Під час контролю встановлено, водії мають в наявності індивідуальні засоби протиепідемічного захисту та препарати для проведення дезіфекації салонів. Дезіфекація салонів проводиться зідно з графіком. Мобільною групою за звітний період складено один протокол на водія автобусу”, – відзвітував Сергій Яковенко, начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг.

Також посадовець зазначив, що Відділом транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг щоденно проводиться моніторинг випуску кількості автобусів на маршрути міста. У вищезазначений період також проведено перевірку графіків руху та санітарно-технічного стану на 22 маршрутах.

 “Помітних змін поки немає, але це питання потребує деякого часу для вирішення та остаточного приведення до належного стану. Що стосується датчиків GPS, на сьогодні вже понад 50% сумського приватного транспорту підключено до системи і ми вже маємо можливість спостерігати їх на сайті”, – повідомив Яковенко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: