метизная компания

У Сумах розпочали дезінфекцію громадського транспорту

Медицина, Транспорт | 16:26, 17.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах для недопущення поширення коронавірусу дезінфікують комунальний і приватний громадський транспорт.

Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Однорогрозповів, що для обробки використовують рекомедований МОЗ препарат «Жавілар-ефект». У спеціальних ємностях таблетки розчиняють у воді у відповідності до інструкцій Державної санітарно-епідеміологічної служби України, а потому за допомогою розприскувача цим розчином обробляють салон. Дезінфекцію транспорту, повідомив Віталій Однорог, проводять на базі підприємства в обов’язковому порядку перед початком зміни та по її закінченню, а також, по можливості, під час перерви. Розчин для дезінфекції дають водіям у рейси з тим, щоб вони могли на кінцевих зупинках проводити локальну обробку. Однієї обробки вистачає на 12 годин. Придбаного препарату підприємству вистачить на місць.

Міський голова Олександр Лисенко зазначив, що дезінфекція транспорту – дієвий засіб протидії поширенню коронавірусу, тому міська влада суворо контролюватиме дотримання комунальним і приватним перевізником цієї вимоги міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Йдеться про здоров’я та життя сумчан, тому легковажити в цьому питанні не можна», – наголосив очільник міста.

Начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко повідомив, що приватні перевізники, за винятком деяких, котрі чекають на надходження спеціальних засобів, також дезінфікують транспорт. Проводять обробку двічі на день та забезпечують водіїв розчином для періодичної обробки. Відучора відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг спільно з фахівцями Дерпродспоживслужби та обласного лабораторного центру МОЗ України перевіряють, як приватні перевізники виконують дезінфекцію.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: