ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах складають іспити на водійське посвідчення з нововеденнями

Транспорт | 14:56, 26.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Через карантин випускники сумських автошкіл на два місяці пізніше складають іспити на водійське посвідчення. Роблять це з нововведеннями. Про це повідомляє Суспільне.

Оскарження результатів – одна з новацій. Також тепер іспити проводять під відеозапис.

“Відеофіксація була запроваджена пів року тому, вона була обов’язковою, але особа, яка екзаменується, могла відмовитися від неї”, – говорить екзаменатор сервісного центру МВС м. Суми Олександр Лапоног.

На сьогодні, за його словами, у зв’язку із змінами відеофіксація є обов’язковою.

“Змінився трішки порядок прийняття іспитів: 10 хвилин мінімум – на майданчику, для початкового керування, і мінімум – 20 хвилин в умовах дорожнього руху”, – пояснює він.

Іще одна зміна – час екзамену: раніше на практичний іспит відводили 15 хвилин, зараз – мінімум пів години. Також змінили умови підтвердження стажу керування, щоб отримати категорію «Є».

Як підтверджується стаж керування, розповів головний спеціаліст сервісного центру МВС в м. Суми Віталій Вітковський.

“Документами на власний транспорт, тобто свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або довідка з місця роботи про підтвердження стажу відповідного”, – говорить він.

Також, за його словами, це може бути доручення на свідоцтво про реєстрацію, якщо громадянин не є власником свого транспорту.

Загалом основні нововведення стосуються отримання прав на водіння авто з причепом, підтвердження водійського стажу, складання іспитів та анулювання водійського посвідчення.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: