СумБуд
метизная компания

У Сумах службові авто поліцейських пройшли осінній техогляд

Транспорт | 21:57, 25.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

В поліцейському автогосподарстві 77 машин пройшли осінній техогляд. Правоохоронці ретельно перевіряли технічний стан службових машин, а також спроможність транспортних засобів до безаварійної експлуатації на дорогах Сумщини.

Стан службового транспорту перевірив заступник начальника Головного управління поліції області Володимир Бабич. Звертаючись до водіїв та обслуговуючого персоналу, він наголосив на суворому дотриманні транспортної дисципліни та підтриманні технічного стану автомобілів у ідеальному стані, адже від цього значною мірою залежить ефективність роботи всіх підрозділів поліції.

До огляду було подано всі службові транспортні засоби. Під час перевірки зверталась увага на комплектацію автівок аптечками встановленого зразка та вогнегасниками, адже поліцейські одними з перших прибувають на місце події і саме укомплектована аптечка може знадобитися для надання першої долікарської допомоги, а справний вогнегасник ліквідує загоряння транспортного засобу.

Також було перевірено наявність технічної документації, страхових полісів, медичних довідок та технічний стан автотранспорту.

“Кожний працівник поліції зобов’язаний суворо дотримуватися Правил дорожнього руху, а службовий транспорт повинен бути справним і чистим, – підкреслив Володимир Бабич. – Правоохоронець має бути прикладом для інших учасників дорожнього руху і служити для них зразком”.

Необхідні технічні перевірки пройшли всі службові автомобілі органів і підрозділів Управління. Службові машини перебувають в технічно справному стані та придатні до патрулювання та виконання оперативно-службових завдань.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: