СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах тарифи в комунальному транспорті підніматися не будуть

Транспорт | 12:16, 29.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

На цьому наголосив очільник Сум Олександр ЛИСЕНКО. Він зауважив, що в комунальному громадському транспорті тариф на проїзд не змінюється, як і раніше він залишається на рівні 4 грн.

«Збільшення мінімальної заробітної плати призвело до стрімкого підвищення тарифів та цін. Проте тарифи на проїзд у комунальному транспорті збільшувати не планується», – повідомив міський голова.

Комунальний транспорт у місті за останні 5 років суттєво трансформувався – було придбано 46 тролейбусів, побудовано майже 10 тисяч метрів нових ліній тролеї на вулицях Ковпака, Прокоф’єва та Набережна річки Сумка. Це дозволило створити нові тролейбусні маршрути та покращити транспортне сполучення у місті.

До кінця березня 2021 року Суми отримають ще 9 нових тролейбусів у рамках проєктів «Міський громадський транспорт України» та «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» в м. Суми».
Проте, на жаль, потужностей комунального підприємства не вистачає для 100% забезпечення містян необхідною кількістю транспортних засобів.

В умовах пандемії саме в автобусах та тролейбусах КП «Електроавтотранс» не було скасовано жодних пільг. Тому важливо не тільки розвивати цей напрямок, а й підтримувати його. Це допоможе вийти підприємству на суттєво новий рівень та у майбутньому створити гідну конкуренцію для приватних перевізників.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: