метизная компания

У Сумах відбулись загальні збори приватних перевізників

Транспорт | 17:55, 2.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Керівництво відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг та приватні перевізники обговорили питання приведення автотранспортних засобів до належного санітарного стану, виконання розкладів руху в повному обсязі та роботу GPS-приладів.

Відділом транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг здійснюватиметься щоденний контроль за приведенням автотранспортних засобів приватних перевізників до належного санітарно-технічного стану, додержання розкладів руху (особливо у вечірній час) та відновлення роботи GPS-приладів. Про це перевізникам повідомив начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко.

Щоденний контроль за дотриманням графіків руху міського пасажирського транспорту спеціалістами відділу розпочнеться з наступного тижня. Зокрема, під час перевірок буде акцентовано увагу на розміщенні відповідної інформації в салонах автотранспортних засобів (телефони для довідок, інформація про перевізника тощо). Відновити роботу GPS-приладів перевізникам необхідно до 15 лютого.

Про результати перевірок начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг буде особисто доповідати міському голові щотижня.

За результатами зборів також було ухвалено рішення безумовно дотримуватися протиепідемічних заходів (дезінфекція салонів, дотримання маскового режиму тощо).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: