метизная компания

Як знайти власника автомобіля за номером?

Безпека, Транспорт | 20:58, 28.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Багато людей, які намагаються знайти власника за номером автомобіля, звертаються за допомогою до реєстру про транспортні засоби та їх господарів. Даний ресурс містить у собі актуальну інформацію про більш ніж 8 мільйонів машин. Здійснюючи перевірку автомобіля, ви зможете отримати багато корисних даних, таких як характеристики машини, дізнатися її дату реєстрації, перевірити машину на предмет угону і навіть переглянути інші транспортні засоби власника. Якщо ви хочете дізнатися, хто власник авто за номером, то ця стаття виявиться для вас корисною.

Що потрібно, щоб перевірити номер машини

Завдяки МВС України доступ до бази даних, зареєстрованих на території України автомобілів, став відкритим. Тепер, якщо ви збираєтеся придбати автомобіль на вторинному ринку, то отримати актуальні відомості про транспортний засіб, що цікавить вас, набагато простіше. Скориставшись можливостями бази даних VIN-кодів, ви зможете бути впевненими, що машина легально опинилась на території України та не була вкрадена. Щоб знайти машину за номером VIN-коду, не потрібно багато часу.

VIN-код є унікальним для кожного транспортного засобу цифровим номером, який містить 17 символів. У цих символах зашифровані дані щодо виробника та моделі машини, її року випуску, основних технічних параметрів та наявність або відсутність авто у викраденні чи розшуку. Перевіряючи автомобіль за VIN-кодом, ви зможете отримати докладну інформацію, що вкрай корисна для потенційних покупців машин. VIN-код вноситься та фіксується у реєстрі один раз і це відбувається на момент реєстрації транспортного засобу.

Перевірка авто по держ номеру

Отримати дані про автомобілі, які перебувають у розшуку, можна за допомогою офіційного сайту МВС України. Для цього потрібно знати VIN-код транспортного засобу та його державний номер.

Якщо ви хочете виконати перевірку транспортного засобу за державним номером на наявність несплачених штрафів за недотримання правил дорожнього руху, то це можна зробити на сторінці сервісного центру МВС, в електронному кабінеті водія.

Відмінною альтернативою буде аналітична система YouControl, яка здатна виконати перевірку транспортного засобу, надавши такі відомості:

  • марка та модель авто;
  • рік випуску;
  • тип кузова;
  • колір.

Для того щоб скористатися послугою, достатньо пройти простий процес реєстрації, внести ПІБ та ІПН у передбачені для цього поля. Система відрізняється стабільною та швидкою роботою, тому всі запити обробляються практично миттєво.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: