метизная компания

З суботи сумські маршрутки перевозитимуть лише окремі категорії громадян

 Поділитися

Поділитися в

Виконавчий комітет ухвалив рішення «Про роботу міського пасажирського транспорту на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади в умовах карантину», – інформує сайт мерії.

Цим рішенням встановлюється, що з 11 квітня пасажирський транспорт, який здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, перевозитиме лише категорії громадян. Це особи, котрі забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

У транспорті можна перевозити пасажирів в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Водії та пасажири під час перевезень зобов’язані використовувати засоби особистого індивідуального захисту, зокрема респіратори, захисні маски, в тому числі виготовлені самостійно.

Також пасажири повинні мати при собі службове посвідчення, перепустку або довідку з місця роботи та документ, що посвідчує особу.

Керівники установ, підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання, працівники яких мають право користування громадським транспортом та не мають перепусток чи службових посвідчень, зобов’язані виготовити та видати працівникам довідки з місця роботи визначеного зразка.

Керівникам транспортних підприємств доручено забезпечити дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в транспортних засобах, що здійснюють перевезення пасажирів.

Також дозволяється користування міським пасажирським транспортом під час карантину хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують лікування методом гемодіалізу при пред’явленні відповідної довідки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: