СумБуд
метизная компания

Заміна маршруток на автобуси: коли це трапиться в Сумах?

Транспорт | 16:24, 28.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Отримала відповідь міської влади онлайн-петиція «Заміна маршрутного таксі».

У ній йдеться про наступне:

«Зобов’язати перевізників міста Суми змінити транспорт для перевезення пасажирів з марки «Рута» на більш комфортні автобуси ISUZU. У зв’язку з тим що маршрутки марки «Рута» вже за своїм станом не можуть перевозити пасажирів, друге те, що автобуси марки ISUZU більш місткі та комфортні. І проїзд по місту у них 3, 50 гривень»

Міська влада дала відповідь на електронну петицію:

«За результатами розгляду електронної петиції «Замена маршрутного таксі» повідомляємо наступне.

Кваліфікаційні вимоги до рухомого складу, які планується використовувати на міських автобусних маршрутах загального користування, встановлюються Організатором перевезень – виконавчим комітетом Сумської міської ради відповідно до статей 43-46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 зі змінами та доповненнями. Так, зокрема до претендентів транспортного конкурсу, що проводився у лютому 2017 року висувалися вимоги щодо залучення автобусів класів І та ІІ, загальною пасажиромісткістю не менше ніж 23 місця.

Згідно із чинними Умовами проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми, затвердженими рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 22.11.2017 № 619, загальна пасажиромісткість автобусів для забезпечення перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування визначається з урахуванням міської маршрутної мережі м. Суми по кожному об’єкту конкурсу окремо. Інформація про пасажиромісткість визначається рішенням Організатора. Зокрема, на транспортний конкурс, що відбувся 20.03.2018, відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.12.2017 № 689 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми» пасажиромісткість рухомого складу по об’єктам конкурсу встановлювалася від 23 та від 40 чоловік. Дія договорів на перевезення, які укладено за результатами конкурсів за затвердженими вищезгаданим рішенням умовами, закінчується по маршруту №2 у 2020 році, інших – у 2022 році. Тобто внесення запропонованих змін до умов проведення конкурсу можливе при підготовці проекту рішення виконавчого комітету перед проведенням нового конкурсу на перевезення після закінчення терміну дії чинних договорів.

Таким чином, вирішення порушеного питання здійснюється міською владою відповідно до вимог чинного законодавства.

Додатково повідомляємо, що перевезення по місту автобусами ISUZU здійснює КП СМР «Електроавтотранс». Згідно з розрахунками тариф на перевезення автобусами підприємства становить 5-00 грн. (як і у приватних перевізників). Однак, виконавчим комітетом прийняте рішення від 16.01.2018 №37, п.3 якого встановлено, що Сумська міська рада здійснює відшкодування КП СМР «Електроавтотранс» різниці з міського бюджету між встановленим тарифом (3-50 грн.) та економічно обґрунтованим тарифом на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: