СумБуд
метизная компания

Держпродспоживслужба в Сумській області інформує: змінилися правила забою тварин

Тварини | 10:00, 30.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

З набранням чинності ЗУ «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», відбулися зміни в правилах забою тварин, які вплинуть на можливість реалізації готової продукції.

«Відповідно до нових правил, кількість забитих, не на бойні (подвірно), тварин зменшується в тиждень до трьох голів свійських тварин, а також п’яти голів свійської птиці та кролів на день», – зазначає начальник управління безпечності харчових продуктів головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віктор Науменко.

Для забечення якості та безпечності продуктів, забій здійснюється за умови проведення передзабійного та післязабійного огляду державним ветеринарним інспектором або уповноваженим ветеринаром (крім диких тварин забитих на полюванні).

Не придатним для споживання визначається м’ясо, яке отримане із тварин, що не були піддані передзабійному і післязабійному огляду.

Також, не придатною вважається продукція, яка отримана з тварини, що померла до забою, була заражена хворобою або мала ознаки виснаження. Не допускається до реалізації на ринках м’ясо, яке не відповідає мікробіологічним критеріям, містить сторонні предмети, великі залишки забруднюючої речовини, оброблене ультрафіолетовим випромінюванням, та з будь-яких інших причин, які становлять загрозу для здоров’я людини.

В разі виникнення питань, за роз’ясненнями можна звернутися до головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: