СумБуд
SMR
метизная компания

Гусячі бої провели на Сумщині (ВІДЕО)

Тварини | 11:29, 12.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

10 лютого в Іскрисківщині 19 раз зібрались гусятники з усієї області. Передостанній етап кубку з гусячих боїв. Представництво досить солідне – Глухівщина, Буринщина, Недригайлів, Сумський район і місцеві вихованці. Перемога і друге місце поїхали у Піски, третє – залишилось в Іскрисківщині», – повідомила у Facebook журналістка  Наталия Калиниченко, виклавши  фото і відео події.

В Україні такі «змагання» проводяться лише на Сумщині. Вперше їх організували у Ворожбі Білопільського району у 2016 році.

Зазначимо, що гусячі бої підпадають під дію Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», який забороняє  нацьковування  тварин  одна на одну. Під словом «тварини» закон розуміє «біологічні  об’єкти,  що  відносяться  до   фауни: сільськогосподарські,  домашні,  дикі, у тому числі домашня і дика птиця, хутрові, лабораторні, зоопаркові, циркові».

Стаття 25 закону прямо забороняє  «проведення боїв тварин,  спортивних, видовищних заходів, що передбачають переслідування, умертвіння, спостереження передсмертної  агонії  тварин,  використання для умертвіння тварин інших тварин».За порушення  вимог   цього   Закону   винні   особи   несуть кримінальну,  адміністративну та цивільно-правову відповідальність.

XPRESS

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: