СумБуд
SMR
метизная компания

На Сумщині захисники тварин виступають проти цирку з тваринами

Тварини | 18:30, 30.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Конотопська зоозахисна ГО “Друзі тварин” виступає проти цирку з тваринами, який скоро приїздить до міста. Зоозахисники зареєстрували  звернення у єдиній системі місцевих електронних петицій “Заборонити пересувні цирки з тваринами на території м. Конотоп”.

“На сьогодні закони, що забороняють чи обмежують залучення тварин до циркових постановок, діють в багатьох країнах світу. В Україні заборону на розташування пересувних зоопарків вже підтримали Дніпро, Львів, Миколаїв, Київ, Ірпінь, Тернопіль та інші. Умови утримання тварин у пересувних цирках неприпустимі та гірші будь-якої в’язниці. Обмежені в пересуванні тварини зазнають там жахливих страждань, а коли виходять на арену ? неймовірного стресу.
Ми вважаємо неприпустимим розташування пересувних цирків на території нашого міста, адже у нашому місті немає можливості забезпечити відповідні до норм безпечні умови перебування ведмедям, слонам, тиграм, левам, крокодилам, зміям чи іншим диким тваринам, що несе загрозу для його мешканців.
Численні випадки з гастролями пересувних цирків в містах України підтверджують високий рівень небезпеки для населення.
До того ж, цирки, які у своїх шоу-програмах використовують тварин, виховують жорстокість та підкріплюють негуманне ставлення до всього живого у дітей, які є основною аудиторією шапіто.

Ми, представники ГО Конотопська зоозахисна організація “Друзі тварин” та громада м. Конотоп, занепокоєні чисельною та підтвердженою документально інформацією про жорстоке поводження з тваринами в зооцирках та наявністю таких закладів на території нашого міста. Ми вимагаємо прийняти рішення про заборону стаціонування та виступів в Конотопі пересувних цирків-шапіто, які використовують у своїх шоу тварин”, – пише Конотопська зоозахисна організація “Друзі тварин”, автор петиції.

Почали збирати підписи 27 вересня, а до кінця збору підписів залишилось 87 

Петицію вже підписали 17 осіб з 250 необхідних.

Ілюстративне фото

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: