СумБуд
метизная компания

Понад 200 безпритульних тварин простерилізували волонтери за квітень у Сумах

Тварини | 19:04, 7.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7 травня, у Сумах підбили підсумки співпраці між міської радою Сум та ТОВ «Чотири лапи Україна» щодо спільних дій у справі гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин у місті.

Представники ТОВ «Чотири лапи Україна» працювали в Сумах з 4 по 27 квітня згідно з підписаним восени минулого року Меморандумом про спільні дії у справі гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин у місті.

Зокрема, відловлювали собак і котів, стерилізували їх, вакцинували від сказу та ідентифікували за допомогою спеціальних бирок. Після цього тварини повертались в місця їх звичного перебування. Загалом даними видами робіт було охоплено 214 безпритульних тварин, – йдеться на сайті міської ради.

Фахівці ТОВ «Чотири лапи Україна» працювали цілком безкоштовно і міському бюджету їх робота нічого вартувала.

«Передусім ми прагнемо показати, як вирішують проблему безпритульних тварин в Європі. Суми ж стали 30 містом в Україні, куди ми приїхали задля цього. За час нашого тут перебування ми навчали волонтерів, ловців безпритульних тварин гуманному відлову. Траплялись дні, коли нам доводилось працювати з 20 тваринами, виконувати всі необхідні дії, аби вони не становили загрози для сумчан», – розповіла Олександра Лісчишина, директор ТОВ «Чотири лапи Україна»

Допомагали у цьому представникам ТОВ «Чотири лапи Україна» представники Сумського товариства захисту тварин, які вказували на території, де знаходяться зграї безпритульних тварин. За словами Олександра Сипленка, голови цього товариства, співпраця з такою організацією, як ТОВ «Чотири лапи Україна» – це чудова нагода перейняти європейський досвід того, як потрібно працювати у даному напрямку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: