метизная компания

Собака у Шостці стала живою мішенню для мисливців

 Поділитися

Поділитися в

У Шостці волонтери громадської організації «Чотири лапи» збирають кошти на лікування і операцію тварини, яку, з мисливської рушниці підстрелила компанія мисливців, відпочиваючих на території садового товариства «Сільгоспхімія».

Собака – добра Матуся, була простерилізована, проте стала живою мішенню для розважаються компанії.

“Але та картина яку застали наші волонтери жахнула! Собаку підстрелили компанія веселих мисливців, які гуляли … їм було весело, робити було нічого і вирішили зробити ТІР, але з живими істотами і влаштували стрілянину (на сільгоспхімії). Матусі куля пройшла на виліт, під хребтом, собака просиділа в земляний норі трохи менше доби. Рана почала гнити, йде страшний трупний сморід. Через 7 днів буде проведена операція по зшиванню тканин і закриттю кісток, просимо допомогти Матусі на операцію, хто чим може. Так розплачуємося за вседозволеність і безкарність …. – повідомляють ГО «Чотири лапи».

Рану волонтери обробили, зробили укол антибіотика, перебинтували, кожен день намагаються обробляти отвір від кулі, яка пройшла навиліт. Собаку взяли до себе в квартиру на перетримку. Через 7 днів після очищення рани планують провести операцію по зшиванню рани. Просять допомогти в зборі коштів на операцію і подальше лікування. На постійній основі можна перераховувати гроші на карти для лікування Матусі, а також для бездомних собак і цуценят, яких курують волонтери ГО «Чотири лапи»:

4149497859209803 Стрельцова Ольга Валеріївна.

shostka.info

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: