метизная компания

У Сумах облаштовують Центр перетримки безпритульних тварин

Добро разом, Тварини | 17:30, 20.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Комунальне підприємство знаходиться на території Центру перетримки безпритульних тварин, у якому відбувається перетримка та соціалізація чотирилапих.

Тварини відловлюються з вулиць міста, їх соціалізують, стерилізують та розвивають. Також вони проходять карантинні процедури. У подальшому вся інформація про тварин розміщується на сторінках групи підприємства у Фейсбуці.

«Тварин ми відловлюємо. Якщо не знаходиться власник, то проводяться всі медичні та необхідні дії. Якщо тварина соціалізована та неагресивна, то її повертаємо до місця відлову. Якщо вона хвора, то ми її лікуємо. Зазвичай, волонтери беруть тварин, проводять медичні процедури й потім повертають або шукають господарів»,  – Володимир Катишев, розповів директор КП “Центр догляду за тваринами”.

Тварини потрапляють з відлову. Громадяни звертаються або на службу 1580, або до міського голови, який розписує листа, або на департамент інфраструктури міста, або прямо в Центр перетримки безпритульних тварин. Працівник виїжджає, відловлює, відвозить тварин до лікаря, де їх стерилізують та прививають.

На сьогоднішній день у притулку 48 собак. Завдання центру – стерилізувати тварин, і якщо вони не хворі й не проявляють агресію, то повертати на місце відлову. Одним із завдань також є відбудова місць для проживання чотирилапих.

На сьогодні в притулку  є 10 вольєрів, ще 9 – будуються. У кожної тварини є окреме місце. Є будки для собак на прив’язі.

«Ми почали облаштування третьої групи секцій, які плануємо невдовзі закінчити. Також підприємство отримало автомобіль, що буде обслуговувати комунальний притулок. Він призначений для перевезення тварин з місця відлову та для медичних послуг»  –  додав ВолодимирКатишев.

Цього року на послуги роботи підприємства виділено 661 тисячу гривень, це послуги міста, та 220 тисяч гривень на фінансову підтримку. Також від виконавчого комітету та керівництва міста додатково було виділено 300 тисяч гривень. З цих коштів, на тендерних процедурах, центр придбав транспорт, що буде допомагати комунальному підприємству. Зараз там працюють шестеро. Робочих кадрів не вистачає.

Підприємство підписало 2 меморандуми: з державною ветеринарною клінікою та з аграрним університетом. Вони надають можливість звертатися до лікарів та отримувати медичні послуги. Також підписані меморандуми з волонтерами.

2 роки тому на грантовій програмі рахувалися безпритульні тварини в нашому місті. Тоді вдалося нарахувати 1640 безхатченків. Останні роки такого не проводять.

З  комунального підприємства в цьому році знайшли свою домівку 30 чотирилапих. Група «Суми поиск» приходить кожного дня та допомагає відшукати господарів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: