метизная компания

У Сумах завершився суд над неповнолітніми шкуродерками

Суд, Тварини | 18:03, 19.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

До двох неповнолітніх дівчат за жорстоке поводження з тваринам рішенням суду застосовано примусові заходи виховного характеру.

Про це повідомляє Прокуратура Сумської області.

Зокрема одну неповнолітню передано під нагляд матері, іншу – під нагляд опікуна. Водночас до обох неповнолітніх застосовано обмеження дозвілля і встановлено особливі вимоги до їх поведінки строком на 1 рік, зобов`язавши протягом року без супроводу матері чи опікуна не залишати місце постійного мешкання з 22 години по 7 годину наступного дня та відвідувати навчальний заклад згідно встановленого регламенту.

Нагадуємо, що резонансна подія сталась 11 жовтня 2019 року. Дівчата приїхали в гості до родича однієї з них у с. Склярівка Сумського району. Коли дівчата ішли на прогулянку, чоловік попросив їх прихопити із собою двох маленьких кошенят і десь залишити подалі від будинку. Неповнолітні викинули кошенят у колодязь, зняли це на відео та виклали в соцмережу.

У суді дівчата запевняли, що шкодують про свій вчинок і дуже розкаюються. Оскільки на час вчинення суспільно-небезпечного діяння їм не виповнилося 16 років і вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, до них застосовано примусові заходи виховного характеру.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: