12 вишок мобільного звʼязку пошкодженні через обстріли на Сумщині
Війна | 11:18, 17.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Про це повідомили в Управлінні з питань цифрового розвитку Сумської ОВА.
З початку повномасштабного вторгнення на Сумщині пошкоджені 12 станцій, 9 з них – компанії «Київстар». З цих девʼяти – чотири станції зруйновані повністю. Найбільше проблем зі звʼязком цього оператора у с.Сопич, с.Студенок, с.Бояро-Лежачі, с.Ободи, с.Турʼя, с.Грабовське та Попівка.
У 17 громадах області, на території яких ведуться (велись) бойові дії, 83% населених пунктів забезпечені мобільним зв’язком. Там є покриття хоча б одного оператора мобільного звʼязку – повідомили в управлінні.
У компанії «Водафон» повідомили, що на Сумщині працюють 98,5% мереж, пише Кордон.медіа.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!