метизная компания

29-річна мешканка Шосткинщини після удару КАБ у вкрай важкому стані: лікарі Києва борються за її життя

Війна | 15:10, 4.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

29-річна жінка, яка отримала тяжкі ушкодження внаслідок вчорашнього удару КАБ, перебуває у вкрай важкому стані. Її з важкими опіками госпіталізували до Києва.

59-річний чоловік, поранений внаслідок того ж удару, – в лікарні у стані середньої тяжкості.

Також медичну допомогу отримує поранений 68-річний чоловік. Сьогодні зранку у Свеській громаді він наїхав на ворожий безпілотник, який у цей момент здетонував.
Поранений – у стані середньої тяжкості.

Сил і якнайшвидшого одужання всім постраждалим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: