29-річна мешканка Шосткинщини після удару КАБ у вкрай важкому стані: лікарі Києва борються за її життя
Поділитися в
Копіювати посилання

29-річна жінка, яка отримала тяжкі ушкодження внаслідок вчорашнього удару КАБ, перебуває у вкрай важкому стані. Її з важкими опіками госпіталізували до Києва.
59-річний чоловік, поранений внаслідок того ж удару, – в лікарні у стані середньої тяжкості.
Також медичну допомогу отримує поранений 68-річний чоловік. Сьогодні зранку у Свеській громаді він наїхав на ворожий безпілотник, який у цей момент здетонував.
Поранений – у стані середньої тяжкості.
Сил і якнайшвидшого одужання всім постраждалим.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!