Битицький старостат Сумської громади під російськими обстрілами
Поділитися в
Копіювати посилання

Сьогодні, 29 травня, окупанти обстріляли село Пушкарівка Битицького старостату Сумської громади.
Покрівлі, вікна, стіни та паркани пошкоджені у 4 приватних садибах. Без постраждалих. Наслідки ліквідовуються.
На двох локаціях Сум та у Великочернеччинському старостаті виявлено БпЛА невстановленого типу та вибухонебезпечний предмет.
На місцях подій працювали вибухотехніки, знахідки знешкоджено, повідомили в Сумській МВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!