Додому повернулися четверо цивільних мешканців Сумщини, яких росія вивезла у 2025 році
Поділитися в
Копіювати посилання

Окрім військовослужбовців, сьогодні до України повернулися четверо цивільних мешканців Сумської області.
Це громадяни віком від 61 до 85 років, яких російські військові примусово вивезли з їхніх домівок у 2025 році.
Як повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, повернення стало результатом гуманітарного діалогу на території республіки білорусь. Наразі звільнені перебувають у безпеці та готуються до зустрічі зі своїми родинами.
Омбудсмен наголосив, що дії росії щодо примусового переміщення мирного населення є грубим порушенням Женевської конвенції. Мирні жителі не можуть бути об’єктом незаконного вивезення, проте рф продовжує системно порушувати права українців. Україна продовжує щоденну роботу над поверненням усіх громадян, які незаконно утримуються або були депортовані ворожою стороною.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!