Із прикордоння Сумщини співробітники ДСНС евакуювали двох жінок
Поділитися в
Копіювати посилання

Із прикордоння Сумщини, яке перебуває під постійними ворожими обстрілами, співробітники ДСНС евакуювали двох жінок.
За допомогою броньованого автомобіля рятувальники вивезли двох жінок похилого віку, одна з яких є маломобільною. Разом із найнеобхіднішими речами їх доставили до більш безпечної території.
Рятувальники вкотре закликають мешканців прикордонних громад не зволікати з евакуацією. В умовах постійних обстрілів це насамперед питання життя та безпеки, повідомили в ДСНС Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!