На Сумщині окупанти знову лізли по трубі (ВІДЕО)
Поділитися в
Копіювати посилання

71 окрема аеромобільна бригада Десантно-штурмових військ ЗС України повідомила про чергову невдалу спробу штурму для окупантів.
Шість російських військових знову намагалися використати газову трубу, щоб наблизитися до наших позицій. Однак ще на підході їх почали виявляти й знищувати в полі.
Першого ліквідував FPV-дрон. Подальшу групу накрила артилерія просто на відкритій місцевості, коли ті намагалися розосередитися. Частина, що вижила після ударів, спробувала сховатися серед дерев, але була знешкоджена засобами ураження, зокрема славнознісним Vampire.
Підсумок – повністю зірваний штурм і знищення всієї групи.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!