На Сумщині загинули двоє чоловіків, які знайшли уламки ворожого безпілотника
Поділитися в
Копіювати посилання

Двоє цивільних на Сумщині загинули внаслідок детонації вибухонебезпечного предмета
Вранці у Путивльській громаді чоловіки виявили частини безпілотника та завантажили їх до автомобіля. Один із вибухонебезпечних елементів здетонував.
На жаль, внаслідок вибуху загинули чоловіки 45 та 47 років.
Такі знахідки часто можуть становити смертельну небезпеку. У разі виявлення підозрілих або невідомих предметів – не наближайтеся, не торкайтеся та одразу повідомляйте рятувальників або поліцію, повідомили в ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!