Нічний авіаудар залишив без світла частину Шосткинської громади та пошкодив два житлових будинки
Поділитися в
Копіювати посилання

Сьогодні вночі російський агресор в черговий раз завдав авіаційного удару по Шосткинській територіальній громаді.
Як повідомив мер Шостки Микола Нога, наразі значна частина громади залишається без електроенергії. Вода місцевим жителям подається за рахунок альтернативних джерел енергії. На місці надзвичайної події оперативно працюють аварійно-рятувальні бригади, а остаточні збитки та втрати наразі ще уточнюються.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!