метизная компания

Російська армія завдала авіаційного удару по Шосткинській громаді

Війна | 11:05, 29.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Микола Нога повідомив про наслідки чергової ворожої атаки на Шосткинщину.

За минулу добу російський агресор в черговий раз завдав авіаційного удару по Шосткинській територіальній громаді, внаслідок чого було пошкоджено чотири житлових будинки, прибудинкові споруди, легкові автомобілі та інші об’єкти.

Як повідомив мер Шостки Микола Нога, частина громади наразі залишається без електроенергії. На місці влучань працюють аварійно-рятувальні бригади, а остаточні збитки та втрати наразі уточнюються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: