метизная компания

Російські війська атакували «шахедами» цивільну інфраструктуру Конотопа

Війна | 14:28, 25.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Через нічні атаки у Конотопі тимчасово відсутнє водопостачання на Житломасиві

Сьогодні після другої години ночі російські війська атакували безпілотниками типу «шахед» цивільну інфраструктуру міста Конотоп. Внаслідок ворожих ударів обійшлося без жертв та постраждалих серед місцевого населення.

Як повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін, через терористичні дії росіян у місті виникли проблеми з комунальними комунікаціями. Зокрема, щонайменше до вечора буде відсутнє водопостачання у мікрорайоні Житломасив. Наразі на місці влучань та пошкоджень інфраструктури вже працюють аварійні бригади місцевого водоканалу, які ліквідовують наслідки нічної атаки та намагаються якнайшвидше повернути воду в оселі містян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: