Російські війська атакували «шахедами» цивільну інфраструктуру Конотопа
Поділитися в
Копіювати посилання

Через нічні атаки у Конотопі тимчасово відсутнє водопостачання на Житломасиві
Як повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін, через терористичні дії росіян у місті виникли проблеми з комунальними комунікаціями. Зокрема, щонайменше до вечора буде відсутнє водопостачання у мікрорайоні Житломасив. Наразі на місці влучань та пошкоджень інфраструктури вже працюють аварійні бригади місцевого водоканалу, які ліквідовують наслідки нічної атаки та намагаються якнайшвидше повернути воду в оселі містян.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!