росія завдала масованих ударів по об’єктах «Нафтогазу» на Сумщині та Харківщині
Поділитися в
Копіювати посилання

Протягом доби ворожі війська атакували об’єкти «Групи Нафтогаз», внаслідок чого зафіксовано суттєві пошкодження та виникли пожежі на інфраструктурних майданчиках.
Цього разу під ударами опинилася нафтогазова інфраструктура на Харківщині та Сумщині.
Як повідомили в «Нафтогазі», на одному з об’єктів у Сумській області ворог вдався до підступної тактики повторного удару, атакувавши його знову з інтервалом у кілька годин. Загалом ситуація в галузі залишається складною, оскільки російські війська атакують цивільну нафтогазову інфраструктуру майже безперервно, зосереджуючи свої удари на території чотирьох областей: Харківської, Сумської, Полтавської та Дніпропетровської.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!