Співробітники ДСНС евакуювали матір з дитиною з прикордоння Сумщини (ВІДЕО)
Війна | 17:41, 21.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

З Білопільської громади, яка перебуває під постійними ворожими ударами, евакуаційна група ДСНС «Фенікс» евакуювала маму та її доньку 2020 року народження.
Евакуація проводилася із використанням броньованого автомобіля. Жінку разом із дитиною вивезли до більш безпечного місця.
Вкотре закликаємо мешканців прикордонних громад не зволікати з евакуацією. Це допоможе зберегти життя, повідомили в ДСНС Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!