СумБуд
метизная компания

У Міноборони застерегли від ворожої пропаганди: поширюють дезінформацію про “гарматне мʼясо” в ЗСУ

Війна | 20:25, 18.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Російські пропагандисти масово розповсюджують інформацію про те, що, начебто, Збройні Сили України кидають у бій непідготовлених воїнів.

На сторінці Міноборони в Facebook опублікували ознаки, за якими можна розпізнати російську дезінформацію.

Основна форма поширення фейку – коментарі у чатах та соціальних мережах, виконані переважно за допомогою фальшивих акаунтів, так званих «ботів» та «тролів», часто погано підготовлених. Але можуть зустрічатися й матеріали “інформаційних агентств”.

Основні ознаки:

  •  Емоційність викладу
  •  Неможливість ідентифікації автора тексту
  •  Підкреслена «українськість»
  •  Застосування штампів у стилі розп’ятого хлопчика, фраз на кшталт «Обещали подготовку, отправили копать окопы, не стреляли вообще», та ін.

“Подібна інформація не відповідає дійсності. Головний доказ цьому – великі втрати у лавах збройних сил рф. Командування Сухопутних військ Збройних Сил України проводить мобілізаційні заходи виважено та грамотно. У підрозділи Збройних Сил України, територіальної оборони, інших військових формувань бажають записатися добровольцями тисячі українців, які мають досвід бойових дій. Десятки тисяч бажаючих чоловіків та жінок не мають такої змоги і чекають своєї черги якраз тому, що територіальні центри комплектування (колишні військкомати) приймають на службу людей із відповідним військовим фахом по мірі того, як розгортаються підрозділи й усі види їх забезпечення”, – пояснили в Міністерстві оборони.

Зараз на службу мобілізують тільки людей з бойовим досвідом.

“У зв’язку з великою кількістю охочих вступити до лав ЗСУ та, оскільки здійснюється мобілізація великої кількості людей, ОТЦК та СП перевантажені – у зв’язку з чим можуть виникати організаційні проблеми. Ми просимо вас у разі призову ваших близьких та рідних на військову службу без відповідної підготовки або належного екіпірування повідомляти Міністерство Оборони та керівництво ЗСУ”, – додали у відомстві.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: