У Шосткинському районі ворог атакував дитячий майданчик: двоє постраждалих
Поділитися в
Копіювати посилання

Сьогодні, 25 травня, в Хутір-Михайлівській громаді Шосткинського району близько 12:00 год ворог атакував безпілотником дитячий майданчик.
Поранено двох місцевих жительок – жінкам 63 та 51 рік.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки атаки.
За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).
Слідство – Шосткинський РУП ГУНП в Сумській області, повідомили в обласній прокуратурі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!