метизная компания

У Шосткинському районі ворог атакував дитячий майданчик: двоє постраждалих

Війна | 16:02, 25.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 25 травня, в Хутір-Михайлівській громаді Шосткинського району близько 12:00 год ворог атакував безпілотником дитячий майданчик.

Поранено двох місцевих жительок – жінкам 63 та 51 рік.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки атаки.

За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

Слідство – Шосткинський РУП ГУНП в Сумській області, повідомили в обласній прокуратурі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: