У Шостці окупанти знищили вокзал
Поділитися в
Копіювати посилання

Вночі росіяни прямим влучанням кількох десятків шахедів знищили будівлю вокзалу Шостка та пошкодили інфраструктуру станції.
Типовий “центр прийняття рішень”: цивільний вокзал, з якого щодня сотні людей на Сумщині їхали у своїх цивільних справах.
Жертв серед працівників та пасажирів немає, люди перебували в укриттях. Ранкові рейси в регіоні — за графіком, можливі оперативні коригування у наступних приміських маршрутах.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!