У Сумах завершили першочергові аварійно-відновлювальні роботи після ворожих атак
Поділитися в
Копіювати посилання

Внаслідок ударів пошкоджено приватні домоволодіння, багатоповерхові житлові будинки та нежитлові приміщення.
Загалом зафіксовано пошкодження 44 вікон, 32 балконних рам, покрівлі житлових будинків, а також зруйновано одну господарську споруду.
До ліквідації наслідків були залучені комунальні служби, структурні підрозділи міської ради та благодійники. Постраждалим мешканцям надали будівельні матеріали для проведення першочергових ремонтних робіт, а також консультації щодо оформлення компенсацій, подання документів на програму «єВідновлення» та отримання гуманітарної допомоги, повідомили в мерії Сум.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!