В Україну повернули чотирьох українців, викрадених росіянами на Сумщині
Поділитися в
Копіювати посилання

До України повернули чотирьох жителів Сумщини, яких росіяни торік силою вивезли з власних домівок.
Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.
«Сьогодні, окрім українських військових, вдалося повернути додому чотирьох цивільних мешканців Сумської області, яких російські військові насильно вивезли з власних домівок у 2025 році. Серед повернених — цивільні громадяни віком від 61 до 85 років. Сьогодні вони успішно повернулися в Україну й незабаром возз’єднаються зі своїми рідними», — зазначив омбудсмен.
За словами Лубінця, це повернення стало результатом гуманітарного діалогу з російською уповноваженою з прав людини Тетяною Москальковою. Зустріч відбувалася на території Білорусі за участі голови білоруського парламентського комітету із соцзахисту Ірини Костевич.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!