Ворожі дрони атакували мікроавтобус із продуктами на Сумщині
Поділитися в
Копіювати посилання

Подружжя дивом вижило після подвійного удару дронів на Сумщині.
Ще двоє людей постраждали внаслідок атаки двох російських дронів по цивільному транспорту. Подружжя — 67-річний чоловік та 65-річна жінка — їхали цивільним бусом у Хутір-Михайлівській громаді. Вони везли продукти до одного з прикордонних сіл, коли в цей момент ворог завдав подвійного удару дронами по автомобілю. Люди дивом вижили, а в лікарні їм уже надали необхідну медичну допомогу. На щастя, наразі загрози їхньому життю немає.
Як повідомили в Сумській ОВА, пересування прикордонними територіями області залишається вкрай небезпечним. Це пов’язано з високою активністю російських дронів та цинічними атаками ворога по цивільних людях і транспорту.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!