Ворожий БпЛА пошкодив гуманітарну «швидку» в Білопіллі
Поділитися в
Копіювати посилання

Мер Білопілля показав пошкоджену евакуаційну «швидку», яку громаді подарували чеські партнери.
Внаслідок чергової атаки російських військ на Білопілля було знищено автомобіль швидкої допомоги, який громада використовувала для порятунку людей. Буквально позавчора за допомогою цього транспорту евакуйовували хворих мешканців до місць їхнього тимчасового перебування, а вже наступного дня автомобіль потрапив під ворожий удар.
Як повідомив мер Білопілля Юрій Зарко на своїй сторінці у фейсбуці, російська «Молнія» влучила безпосередньо в гараж міської ради, де стояла автівка. Цей транспортний засіб громаді раніше подарували добрі друзі та партнери з чеського міста Черношице. Очільник міста наголосив, що знищення евакуаційного автомобіля є ще одним яскравим прикладом того, як «москалі «не воюють» з цивільним населенням», нищачи гуманітарну інфраструктуру.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!