Вранці окупанти обстріляли Суми з далекобійної артилерії
Поділитися в
Копіювати посилання

Сьогодні у першій половині дня, форієнтовно з 9:50 до 10:30, армія рф обстріляла Сумську громаду із застосуванням далекобійного артилерійського озброєння.
Влучання зафіксовані за п’ятьма адресами у Ковпаківському районі Сум. Внаслідок ударів пошкоджені об’єкти у житловому секторі, промисловій зоні.
За медичною допомогою звернулися шестеро мешканців міста. Троє людей госпіталізовані, серед них – 13-річний хлопчик. У дитини гостра реакція на стрес, медики проводять необхідне обстеження. Також у стані середньої тяжкості перебуває 70-річний чоловік. Усім постраждалим надається необхідна медична допомога.
На місцях триває ліквідація наслідків атаки, повідомили в Сумській ОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!