За тиждень над Сумщиною знешкодили понад 1300 російських безпілотників
Поділитися в
Копіювати посилання

Протягом тижня у небі над Сумською областю зафіксували майже 1700 російських безпілотників.
В окремі дні інтенсивність нальотів була надзвичайно високою, проте більшість повітряних цілей вдалося нейтралізувати.
За інформацією штабу зони ТрО, підрозділи Сил оборони знищили та подавили засобами радіоелектронної боротьби понад 1300 БпЛА, що становить 79% від загальної кількості. Серед знешкоджених безпілотників — 1135 ударних та 27 розвідувальних. Цей показник ефективності тримається стабільно.
Оскільки загроза нових атак залишається високою, жителів області закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та перебувати в укриттях, повідомили в ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!