метизная компания

25 контрольно-пропускних пунктів працює на території області

Безпека, Здоров'я | 17:02, 31.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Під час брифінгу в облдержадміністрації розповіли, у чому відмінності контрольно-пропускного посту і блокпосту.

На контрольно-пропускних пунктах (КПП) працівники Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Держпродспоживслужби у Сумській області, Національної гвардії України, медичні працівники здійснюють контроль за дотриманням карантинного режиму, виявляють людей з ознаками захворювання на коронавірус та надають їм необхідну медичну допомогу.

На КПП у водіїв та пасажирів транспортних засобів  перевіряють температуру тіла, проводять санітарний огляд речей, багажу та транспортного засобу.

У разі виявлення людей з ознаками захворювання на коронавірус, їх будуть направляти у спеціалізовані медичні заклади із дотриманням усіх санітарно-медичних вимог.

Водіям та пасажирам для безперешкодного пересування по території області необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу та підтверджують проживання на відповідній території.

У разі, якщо людина не проживає, але працює у відповідному населеному пункті, необхідно мати при собі довідку з місця роботи.

Поняття КПП суттєво відрізняється від поняття блокпосту. Блокпост – це загороджувальний укріплений контрольно-пропускний пункт з озброєною охороною. Блокпости зазвичай встановлюються в районах проведення антитерористичних заходів тощо. Блокпости обладнуються для перевірки транспортних засобів, що проходять крізь них, а також блокування дороги.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: