метизная компания

Чим дихали сумчани у листопаді?

Екологія, Здоров'я | 18:21, 23.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії з посиланням на обласний центр з гідрометеорології інформує щодо стану забруднення атмосферного повітря в місті у листопаді.

Про це інформує Сумська міська рада.

Спостереження за вмістом пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду та оксиду азоту, аміаку, формальдегіду проводились щоденно на 3-х стаціонарних постах.

Упродовж листопада відібрано 1297 проб атмосферного повітря.

Середньомісячні концентрації по місту перевищували санітарні норми в атмосферному повітрі по пилу в 1,6 раза, діоксиду азоту в 1,4 раза, формальдегіду 1,1 раза. Інші інгредієнти, що визначались, нижче санітарних норм.

У листопаді на ПСЗ №5 (вул. Металургів) середньомісячний вміст по пилу перевищував рівень ГДК в 2,8 раза, діоксиду азоту в 1,9 раза, формальдегіду в 1,2 раза.

Також зафіксовано перевищення максимально разової концентрації в 1,2 раза по діоксиду азоту на ПСЗ №3 (вул. Сумсько-Київських дивізій,) та в 1,4 рази на ПСЗ №4 (вул. Харківська).

В звітному місяці зафіксовано 2 випадки пилу в 1,2 рази на ПСЗ №5 (вул. Металургів), найвища концентрація була виявлена 12 листопада о 07:00 та о 19:00 при штилі та при східному напрямку вітру зі швидкістю 3 м/с.

Також перевищення максимально разової концентрації зафіксовано по оксиду вуглецю в 1,2 рази на ПСЗ №3 (вул. Сумсько-Київських дивізій) 27 листопада о 19 год. при східному напрямку вітру зі швидкістю 3 м/с та на ПСЗ №5 (вул. Металургів) 12 листопада о 19 год. при східному напрямку вітру зі швидкістю 3 м/с.

А на ПСЗ №4 (вул. Харківська) 15 листопада о 19:00 при південно-східному напрямку вітру зі швидкістю вітру 7 м/с було иявлено значне підвищення максимально разової концентрації по діоксиду азоту, але нижче від ГДК.

У порівнянні з жовтнем забруднення атмосферного повітря міста по по пилу, діоксиду азоту, оксиду азоту, оксиду вуглецю зменшилося, а по діоксиду сірки, аміаку та формальдегіду зосталося на попередньому рівні.

Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря в листопаді не спостерігалось.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон у листопаді по місту складав 11-13 мкР/год, і не перевищував допустимих значень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: