СумБуд
метизная компания

Фізкабінету в Сумах бути?

Здоров'я | 13:14, 26.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні сумський виконком розглянув петицію “Закриття фізіо-терапевтичного відділення дитячої лікарні св. Зінаїди №2”.

Фізіотерапевтичний кабінет не працює з 1 квітня 2020 року. Пройти фізіотерапевтичне лікування можна лище за умови перебування на стаціонарному лікування.

“З квітня 2020 року міська влада закриває фізіо-терапевтичне відділення у дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди відділення №2. Це велике відділення з багатьма гарними спеціалістами, які боряться з патологіями дітей у ранньому віці! По-перше це безкоштовно, по-друге це єдине відділення в яке приходять з усіх районів. Хочуть ввести походи до платних спеціалістів, до яких не кожна мати зможе відвести своє дитя, бо не має на те коштів!!!!! Це так наша влада бореться з вимиранням нації!!! діти це наше світле майбутнє! Відділення це шанс для багатьох дітей бути здоровими!!!“, – пише Анна 

За словами Олени Чумаченко, в.о. начальниці міськвідділу охорони здоров’я, фізіотерапевтичне лікування є допоміжним методом і не входить до клінічних настанов та міжнародних протоколів Duodecim, якими користуються лікарі первинної ланки. Тому лікарями “первинки” призначатися фізеотерапевтичне лікування не може.

Члени виконкому підтримали думку авторки щодо відкриття фізкабінету та надали розпорядження Олені Чумаченко розробити з обов’язковим проведенням консультацій з автором петиції заходи щодо вирішення порушених у електронній петиції питань.

Нагадаємо, у березні цього року схожу петицію сумський виконком вже підтримував .

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: