метизная компания

Медичне страхування під час воєнного стану: чи потрібне?

Здоров'я, Споживач | 16:24, 4.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

медичне страхування у воєнний час

Багато хто зараз переймається новими проблемами, пов’язаними із війною — ретельно гортає новинну стрічку, будує наново своє життя у новому місці, намагається допомогти армії, підтримує своїх рідних. Але ж при цьому люди часто забувають про власне здоров’я, хоча зараз у стресових умовах можуть загострюватися хронічні хвороби, з’являтися нові захворювання. І тоді питання пошуку лікаря і оплати лікування постає дуже гостро. Запобігти цьому можна, оформивши поліс медичного страхування.

Як працює медичне страхування в Україні під час воєнного стану

Сутність таких договорів полягає в тому, що клієнт платить невелику суму за страховий поліс, а компанія у свою чергу бере на себе зобов’язання допомогти знайти клініку, де нададуть кваліфіковану медичну допомогу, і внести оплату за послуги лікарів та медикаменти.

Частіше за все медичне страхування гарантує надання таких видів допомоги:

  • амбулаторної. У таких випадках пацієнт може розраховувати на консультації спеціалістів загального або вузького профілю у клініках, які він обрав за програмою;
  • швидкої невідкладної. За потреби хворого можуть терміново госпіталізувати;
  • стаціонарної. Компанія має договори з лікарнями, де можуть допомогти застрахованим пацієнтам із організацією розміщення та лікування.

До розширених програм можуть включити стоматологічну допомогу, ведення вагітності, профілактику хвороб та інше. Крім того, застрахованим компенсують витрати на ліки у межах страхової суми.

Зараз у зв’язку з воєнними діями зменшилася кількість лікарень, які надають послуги за страховками, але людині, яка захворіла, не треба цим перейматися. Знайти клініку, де її будуть лікувати, допоможуть працівники Служби Асистансу страхової компанії, які навіть зараз працюють цілодобово.

Як скористатися страховими послугами під час війни

Щоб отримати кваліфіковану медичну допомогу під час воєнного стану, потрібно пам’ятати основне правило. Якщо ви оформили договір з надійною страховою компанією, то у разі хвороби не потрібно намагатися знайти лікаря самостійно. Варто одразу зателефонувати до Служби Асістансу страховика, там досвідчені консультанти підкажуть, що робити в конкретній ситуації, запишуть на прийом або викличуть лікаря додому, якщо є така послуга у місці перебування клієнта. Працівники страхової компанії мають актуальну інформацію стосовно того, які медзаклади продовжують працювати, знають усе про їхній режим роботи.

Якщо довелося виїхати в інший регіон, медичну допомогу за страховкою усе одно можна отримати. Деякі великі страхові компанії пропонують своїм клієнтам послуги телемедицини. Так можна проконсультуватися з найдосвідченішими лікарями, які перебувають в іншому місті. Вони можуть поставити діагноз і призначити лікування. Далі людина отримає медикаменти, за які сплатить страхова компанія. Якщо людині усе ж таки довелося самому сплатити за медичні послуги, страхова компанія компенсує усі витрати. У такий спосіб застрахована людина не залишиться на самоті зі своїми проблемами.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: