ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

На Сумщині у кожному 10-му закладі громадського харчування виявили порушення карантину

Здоров'я | 16:33, 23.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Протягом минулого тижня спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області здійснили 3072 перевірки щодо дотримання протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання в умовах запровадженої «червоної» зони. Зокрема, із 757 перевірених закладів громадського харчування,порушення карантинних вимог встановлені в 77, тобто в кожному 10 перевіреному закладі

Протягом минулого тижня 25 мобільних груп продовжували здійснення посилених заходів державного нагляду за дотриманням протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання в умовах запровадженої «червоної» зони карантину.

Якщо до оголошення «червоної» зони в області щотижня проводилося санітарно-епідемічне обстеження в середньому 450-600 суб’єктів господарської діяльності, то з 24 березня середня кількість обстежень за тиждень становить 3270.

Зокрема, з 12 по 18 квітня здійснено 3072 обстеження суб’єктів господарської діяльності. Порушення протиепідемічних вимог та правил встановлено на 213 з них (7%). Найвищі показники виявлених порушень також зафіксовані на агропродовольчих ринках – 32%, в закладах освіти (42%), перукарнях (24%), аптеках та АЗС (26%).

За виявлені порушення складено 64 протоколи, надано 201 припис щодо усунення порушень протиепідемічних вимог. Направлено 5 інформаційних повідомлень до правоохоронних органів.

Здійснено 757 перевірок закладів громадського харчування, з яких 189 (25%) – у вечірній та нічний час. Порушення карантинних вимог встановлені в 77 закладах громадського харчування (в кожному 10 перевіреному закладі), у наслідок чого застосовано 28 штрафних санкцій, винесено 62 приписи щодо усунення виявлених порушень.

Усього з початку дії в області обмежень «червоної зони» епідемічної небезпеки здійснено 13105 перевірок суб’єктів господарювання, порушення встановлені на 786 об’єктах (6%). Накладено 284 штрафних санкції за порушення протиепідемічних вимог. Надано 695 приписів з пропозиціями щодо усунення порушень законодавства.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: