метизная компания

На Сумщині впроваджують пілотний проект доконтактной профілактики ВІЛ-інфекції

Здоров'я, Медицина | 21:35, 25.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

В цьому році в Сумській області вперше передадуть препарати для 26 курсів профілактики ВІЛ-інфекції.
Вони розраховані для людей, у яких немає ВІЛ, але які мають поведінку з високим ризиком інфікування і хочуть попередити захворювання.

Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією закупив річний запас профілактичних препаратів від ВІЛ-інфекції для області.

Жителі Сумщини, які матимуть бажання отримати профілактичний курс, попередньо пройдуть обстеження на ВІЛ. Якщо хвороба не підтвердиться, їм видадуть профілактичні медичні препарати для щоденного прийому.

Крім цього, працівник амбулаторно-поліклінічного відділення Сумського обласного центру СНІДу надаватиме постійне медичний супровід учасникам цієї програми. Він також братиме участь в залученні клієнтів і вести відповідну медичну документацію по проекту.

Доставка препаратів доконтактной профілактики в Сумську область передбачається на лютий.

Потрібно відзначити, що в усьому світі термін «доконтактна профілактика» використовується вже кілька років. Вона ділиться на загальну і місцеву. Загальна доконтактная профілактика – це щоденний і регулярний прийом препаратів антиретровірусної терапії ВІЛ-негативним людиною для зниження ризиків інфікування. Такі профілактичні курси розраховані для гомосексуалів, секс-працівників та ВІЛ-негативних партнерів з дискордантних пар.

Нагадаємо, що за статистикою, на Сумщині під контролем знаходиться понад півтори тисячі ВІЛ-інфікованих. Найбільші показники зареєстровані в Сумах, Ромнах, Шостці та Кролевецькому районі. Серед ВІЛ-позитивних, яких зареєстрували в області, переважають люди від 30 до 39 років. Як серед чоловіків, так і серед жінок переважає статевий шлях інфікування, повідомляє сайт ОДА.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: