ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Очільник Кролевецької лікарні: ситуація із захворюваністю на COVID-19 критична

Здоров'я | 15:32, 2.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні директор КП «Кролевецька лікарня» Кролевецької міської ради Сергій Побивайло звернувся у мережі Facebook до жителів громади. Про це повідомляє 05453.com.ua.

У своєму зверненні він повідомив про те, що ситуація з захворюваністю на COVID-19 на Кролевеччині критична. На сьогоднішній день у стаціонарних відділеннях лікарні перебувають 49 хворих із підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції, 26 хворих – із підозрою, у яких присутні ускладнення у вигляді двобічних пневмоній, а також 8 тяжкохворих знаходяться в реанімаційному відділенні.

За його словами, штам вірусу, який вражає населення є дуже контагіозним, його розповсюдження йде дуже швидкими темпами. Також він додав, що за даними первинної ланки медицини більше 80 людей із підтвердженим діагнозом COVID-19, ускладнених пневмонією,  лікуються амбулаторно.

Директор комунального підприємства зазначив, що адміністрація лікарні ЦПМСД, медичні працівники, роблять усе можливе задля того, щоб забезпечити належний рівень надання медичної допомоги.

«Сьогодні завдяки фінансовій підтримці благодійного фонду «100 % життя» проводяться роботи по монтажу кисневої станції, яка дасть можливість надавати високопоточну кисневу терапію тяжкохворим. На сьогодні задіяні всі кисневі концентратори, лікарня повністю забезпечена медичними препаратами та засобами захисту. На превеликий жаль збільшилася кількість хворих серед медичних працівників. Варто зауважити, що задіяні всі резерви медичного персоналу, вони працюють на межі повного виснаження», – підсумував Сергій Побивайло.

Крім того, він додав, що людям, особливо із груп ризику та осіб, що страждають легеневими, серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом, ожирінням та іншими супутними хворобами, варто більш відповідально ставитися до дотримання карантинних обмежень, бо безрозсудне ставлення може призвести до тяжких наслідків для вашого здоров’я та ваших рідних.

«Тільки спільно ми зможемо запобігти поширенню коронавірусної інфекції», – наголосив лікар.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: