П’ята лікарня почала приймати хворих на коронавірус в Сумах
Здоров'я | 08:59, 25.08.2020
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Сумська міська клінічна лікарня №5 почала прийом хворих на коронавірус.
Про це під час апаратної наради повідомила Наталя Кіпенко, заступник начальника відділу охорони здоров’я.
Важлива новина: 44-річний чоловік помер від коронавірусу в Сумах
Наразі на стаціонарному лікуванні перебуває жінка з підозрою, у неї діагностували пневмонію та взяли матеріал для ПЛР-тесту.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!