СумБуд
метизная компания

Реконструкцію Сумського онкодиспансеру намагаються затягнути

Здоров'я | 15:31, 13.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Роботи з виконання проектно-кошторисної документації на реконструкцію Сумського обласного онкологічного диспансеру затягуються, – інформує Сумська ОДА.

«Як ви пам’ятаєте, управління майном Сумської обласної ради запевняло, що у найкоротший термін та за найменшу вартість ПП «Суми-Южана» зможе виконати проектно-кошторисну документацію на реконструкцію онкодиспансеру, – зазначила Ірина Купрейчик. – Відповідно до договору вартість виконуваних робіт склала 1 мільйон 135 тисяч 569 грн. Додатковою угодою внесено зміни в частині продовження терміну виконання робіт на 5 місяців  та  передбачено сплату авансу у розмірі 193 тисячі 25 гривень».

Разом з тим, за її словами,  продовжено загальний термін дії договору до 31 грудня 2020 року, що створює умови для затягування терміну виконання робіт та може мати наслідком подальше збільшення вартості договору з урахуванням індексу інфляції та інших факторів.

Крім того, у зв’язку з цим 29 листопада 2019 року між управлінням майном облради та ТОВ «Віта-С» укладений договір на виконання інженерно-геологічних та інженерно-геодезичних вишукувань по вищезазначеному об’єкту, вартість яких становить 137 тисяч 918 гривень.

Таким чином, загальна вартість проектно-кошторисних робіт збільшилась та станом на початок 2020 року становить 1 мільйон 273 тисячі 488 гривень, що значно перевищує розмір пропозиції другого учасника тендерних процедур.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: