СумБуд
метизная компания

Сумчанину все ж доведеться сплатити штраф за перебування у магазині без маски

Здоров'я | 17:25, 5.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сумський апеляційний суд залишив без змін постанову судді Зарічного районного суду м. Суми, якою чоловіка, що перебував у магазині без маски, притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину та накладено штраф в розмірі 17 000 грн.

Нагадаємо, що чоловік ввечері 30 березня 2020 року зайшов до магазину «АТБ» без засобів захисту, тобто знаходився у публічному місці без засобів індивідуального захисту (медичної або респіраторної маски).

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, сумчанин оскаржив його до апеляційного суду, та просив закрити провадження в його справі в зв’язку із малозначністю вчиненого ним адміністративного правопорушення та обмежитись усним зауваженням.

Розглянувши матеріали справи, апеляційний суд залишив без змін постанову суду першої інстанції, оскільки суддя місцевого суду дійшов обґрунтованого висновку про наявність в діях особи складу адміністративного правопорушення.

Крім того, апеляційним судом також враховано, що чоловік не реагував на зауваження працівників та відвідувачів магазину про необхідність вдягти засіб індивідуального захисту та  поводився агресивно, висловлювався нецензурною лайкою. Порушуючи норми правомірної поведінки в суспільстві, чоловік повинен був знати, що такі його дії можуть призвести до притягнення його до відповідальності, однак знехтував цією обставиною.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: