метизная компания

Сумська область — на 20 місці за кількістю випадків COVID-19

Здоров'я | 19:04, 14.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомила заступниця голови сумської обласної військової адміністрації Олена Бойко під час селекторної наради щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 та вакцинальної кампанії.

Як відзначила вона, картина наразі значно краща, ніж наприкінці минулого року і фахівці на сьогодні не спостерігають ознак, що свідчили б про подальший сплеск захворювання. Цього вдалося досягти завдяки активній вакцинації та впровадженню жорстких профілактичних заходів.

«За кількістю підтверджених фактів коронавірусної хвороби Сумщина знаходиться на 20 місці. В лікарняних закладах, виділених під COVID-19, зайнято лише близько 9% ліжкового фонду виділеного під таких пацієнтів. Масового поширення захворювання наразі не зафіксовано. Протягом останнього тижня кількість випадків ковіду зменшилася в усіх районах області. Проте, є громади, де ураженість на 100 тисяч населення є вищою за інші: Кириківська – 264, Зноб-Новгородська – 149, Свеська – 72, Бездрицька – 52, Чернеччинська – 58. Найбільш уразливою є вікова група – 75+», – прокоментувала Олена Бойко.

Попереду — новорічно-різдвяні свята, після завершення яких може фіксуватися підвищення рівня захворюваності. Тому куратор медичної галузі акцентувала увагу керівників районів, громад, закладів охорони здоров’я не випускати з контролю питання дотримання заходів з попередження поширення інфекції та вакцинації.

Так, на сьогодні в області щепилося близько 500 тисяч осіб, що дозволяє значною мірою убезпечитися від коронавірусної інфекції, ускладненого перебігу захворювання та летальності. Для більш ефективної протидії ковіду необхідно отримати колективний імунітет, провакцинувавши 80% населення.

Вакцини в лікувальних закладах наявні в достатній кількості. Наразі на регіональному складі залишки становлять: Коронавак – 43060 доз, Комірнаті – 5500. Янссен – 1000. В тому числі, є вакцини і проти сезонних захворювань на грип. Всі вони видаються відповідно до поданих заявок від медустанов.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: